Jak nas znaleźć


Nasz hotel zlokalizowany jest w pobliżu jednego z najważniejszych skrzyżowań w mieście - Ronda Fordońskiego, przy ulicy Fordońskiej nr 26.

Jadąc z kierunku północnego drogą krajową nr 5 kierujemy się cały czas prosto przed siebie. Przecinamy ulicę Kamienną, następnie Marie Curie-Skłodowskiej. Na trzecim duzym rondzie licząc od wjazdu do Bydgoszczy skręcamy w lewo w ulicę Fordońską (uwaga na buspasy). Kilkaset metrów dalej, zaraz za komisem samochodowym, a tuż przed myjnią samochodową, wjeżdżamy w bramę po prawej stronie (UWAGA - WJAZD USYTUOWANY ZARAZ ZA PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH). Hotel znajduje się nieco z tyłu, nie jest bezpośrednio widoczny z ulicy. Po przekroczeniu bramy ponownie skręcamy w prawo i parkujemy auto.

Wjeżdżając do miasta z kierunku południowego drogą krajową nr 5 kierujemy się cały czas prosto przed siebie, aż miniemy duży market Tesco mieszcząc się przy Rondzie Toruńskim. Na następnym skrzyzowaniu - Rondzie Fordońskim, skręcamy w prawo w ulicę Fordońska. Kilkaset metrów dalej, zaraz za komisem samochodowym, a tuż przed myjnią samochodową, wjeżdżamy w bramę po prawej stronie (UWAGA - WJAZD USYTUOWANY ZARAZ ZA PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH). Hotel znajduje się nieco z tyłu, nie jest bezpośrednio widoczny z ulicy. Po przekroczeniu bramy ponownie skręcamy w prawo i parkujemy auto.

Jadąc z kierunku wschodniego drogą krajową nr 80, po przekroczeniu Wisły zaraz za mostem skręcamy w lewo. Wjeżdżamy na ulicę Fordońską i kierujemy się cały czas prosto przed siebie, aż miniemy duże centrum handlowe Galeria Pomorska (około 10 km od mostu nad Wisła). Od tego miejsca, po minieciu skrzyżowań z ulicami Fabryczną i Łęczycką dojeżdżamy do Ronda Fordońskiego, na którym ZAWRACAMY (jest to trzecie duże skrzyżowanie licząc od Galerii Pomorskiej). Kilkaset metrów dalej, zaraz za komisem samochodowym, a tuż przed myjnią samochodową, wjeżdżamy w bramę po prawej stronie (UWAGA - WJAZD USYTUOWANY ZARAZ ZA PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH). Hotel znajduje się nieco z tyłu, nie jest bezpośrednio widoczny z ulicy. Po przekroczeniu bramy ponownie skręcamy w prawo i parkujemy auto.

Wjeżdżając do Bydgoszczy z kierunku zachodniego, po minięciu ścisłego centrum miast - ulicą Jagiellońską kierujemy się cały czas prosto przed siebie, aż miniemy duży market Mediamarkt mieszcząc się przy Rondzie Fordońskim. Rondo przejeżdżamy na wprost, rozpoczyna się ulica Fordońska. Kilkaset metrów dalej, zaraz za komisem samochodowym, a tuż przed myjnią samochodową, wjeżdżamy w bramę po prawej stronie (UWAGA - WJAZD USYTUOWANY ZARAZ ZA PRZEJŚCIEM DLA PIESZYCH). Hotel znajduje się nieco z tyłu, nie jest bezpośrednio widoczny z ulicy. Po przekroczeniu bramy ponownie skręcamy w prawo i parkujemy auto.


Ciekawostki

Hala Łuczniczka...

...to tylko 1 km lub 20 minut spacerem od naszego hotelu.


Ślub, wesele...

...śpij u nas, w pobliżu hotelu znajdują się najbardziej znane bydgoskie domy weselne.


Hotel ELDA II...

Zapraszamy do naszego drugiego dwugwiazdkowego hotelu przy ulicy Fordońskiej 399.

http://hotelelda2.plHotel Pomorski...

Od niedawna jesteśmy właścicielami Hotelu Pomorskiego przy ulicy Fordońskiej 112. Zapraszamy !!!

http://www.hotel-pomorski.pl/

Strona główna| Oferta | Nasze pokoje | Dojazd | Kontakt http://hotelelda.pl

© Copyright 2013. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.